superkasjer.com.pl

Z jakich urządzeń fiskalnych online będą mogli skorzystać przedsiębiorcy?

Istnienie nowego systemu fiskalizacji i działających w ramach niego technologii sprzedaży stało się faktem. Wiadomo już więcej na temat procedury instalacji modeli łączących się przez internet z Centralnym Repozytorium Kas, jak również aktualnych warunków przyznawania ulgi za zakup urządzenia rejestrującego. Pora więc przyjrzeć się temu, na jakie konkretnie kasy i drukarki online będą w stanie zdecydować się polscy przedsiębiorcy. A także oferowanym przez nie funkcjonalnościom i rozwiązaniom. Oto kilka przykładowych, godnych uwagi technologii od cenionych firm.

Model Posnet Mobile Online

Wielu przedsiębiorców dobrze zna „nieonline’ową poprzedniczkę” tej kasy fiskalnej. Zna i w dodatku bardzo sobie ceni. Model Mobile Online cieszy się szczególnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród użytkowników potrzebujących sprawnego, solidnego i wygodnego urządzenia rejestrującego dla działalności mobilnej. Kasa od Posnet to bowiem najmniejsza tego typu technologia sprzedaży dostępna na rynku. Ma niezwykle małe gabaryty, jest lekka i poręczna oraz charakteryzuje się eleganckim designem. A przy tym posiada wiele praktycznych funkcji i rozwiązań – jak prosty w użyciu mechanizm termiczny, wydajny akumulator, opcję programowania skrótów klawiszowych dla często wybieranych pozycji z bazy PLU czy dodatkowe możliwości w zakresie konfigurowania wydruku.

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

Model Elzab Cube Online

Tym razem pora na drukarkę rejestrującą, komunikującą się przez internet z CRK. I to nie byle jaką. Chodzi bowiem o jeden z nowszych modeli marki Elzab. Technologia Cube Online, jak sama nazwa wskazuje, została zamknięta w zgrabnej, kompaktowej, stylowo wykonanej konstrukcji, która wyglądem przypomina sześcian. Co w sobie kryje? Przede wszystkim szeroki zakres standardów komunikacyjnych – przewodowych i bezprzewodowych – co przekłada się na komfort wyboru i użytkowania w kontekście transmisji danych do CRK czy współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Elzab Cube Online posiada kolorowy, przejrzysty wyświetlacz, w szybki sposób drukuje paragony, faktury VAT oraz inne dokumenty niefiskalne, a także pozwala na obsługę bazy towarowej rzędu nawet 500 000 PLU.

Drukarka fiskalna Elzab Cube Online

Model Novitus Next Online

W tym modelu od początku było tyle nowoczesnej świeżości, że zwyczajnie nie mogło go zabraknąć wśród dostępnych dla przedsiębiorców urządzeń fiskalnych online. Mowa o pierwszej tak wyrazistej kasie rejestrującej ze zintegrowanym tabletem. Z tym faktem wiąże się wiele oczywistych, a zarazem niezwykle praktycznych rozwiązań. Next Online umożliwia nie tylko swobodną konfigurację panelu sterowania, ale również przeglądanie grafik, internetu lub poczty elektronicznej czy korzystanie z kalendarza bądź kalkulatora. Warto wspomnieć też o dostępie do dodatkowej, klasycznej klawiatury, nowoczesnych rozwiązań sprzedażowych, aplikacji NoviCloud (pozwalającej na trzymanie ważnych danych w chmurze) czy opcji zaprogramowania dowolnie obszernej bazy towarowej.

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Model Posnet Thermal XL2 Online

Na zakończenie – ponownie urządzenie marki Posnet i ponownie drukarka fiskalna. Co więcej, mowa o modelu pochodzącym z linii Thermal, którą charakteryzują estetyczne, solidne, sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania. Nie inaczej jest w tym przypadku. Thermal XL2 Online występuje w kilku wariantach, różniących się postacią wyświetlacza – co już na wstępie stanowi bardzo duże udogodnienie w zakresie organizacji stanowiska pracy. Urządzenie rejestrujące charakteryzuje się niezwykle szybkim wydrukiem oraz szerokim wachlarzem możliwości w kontekście konfiguracji emitowanych dokumentów. Posiada najczęściej wykorzystywane złącza i obsługuje popularne protokoły komunikacyjne. Zapewnia to komfort przy współpracy zarówno z programami sprzedażowo-magazynowymi, jak i z innymi technologiami sprzedaży. Warto też wspomnieć, że Posnet Thermal XL2 Online jest w stanie obsłużyć bazę o pojemności 250 000 pozycji towarowych.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

1 Comment

  1. RadiN

    Zdecydowanie dla mnie jeśli chodzi o kasę – Next, jeśli o drukarkę – Cube. Te modele wydają mi się szczególnie interesujące 🙂

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA *