superkasjer.com.pl

Czy desing kasy fiskalnej ma znaczenie?

Większość przedsiębiorców podczas zakupu urządzenia fiskalnego zwraca uwagę na jego parametry techniczne, między innymi wielkość bazy towarowej, wydajność akumulatora, łącza komunikacyjne, funkcję online. Są jednak takie branże i działalności, dla których funkcjonalność urządzenia jest tak samo ważna, jak jego wygląd.

Piękna kasa dla branży beauty

Kasa fiskalna dla branży beauty

Kasa fiskalna Novitus One Onlie dla branży beauty

Klienci branży beauty są zwykle wrażliwi na wystrój wnętrza. A wrażenie wysmakowania i eleganckiej aranżacji może popsuć rzucający się w oczy, niedopasowany sprzęt elektroniczny. Producenci urządzeń fiskalnych wychodzą jednak naprzeciw potrzebom salonów kosmetycznych, fryzjerskich, kosmetologicznych i oferują urządzenia w różnych wersjach kolorystycznych, w różnych rozmiar, o ciekawych kształtach, a ostatnimi czasy nawet takie, które bardziej przypominają smartfona niż kasę rejestrującą.

Jeśli zatem potrzebujesz urządzenia małego, eleganckiego, pasującego kolorystycznie (lub wręcz przeciwnie kontrastowego) przyjrzyj się taki modelom jak Posnet Ergo Online, Elzab K10 (tutaj możesz wybierać jedną z pięciu wersji kolorystycznych), czy też Novitus One Online.

Elegancka kasa do gabinetu

Posnet Mobile Online - kasa do gabinetu

Posnet Mobile Online – elegancka, mała kasa fiskalna

Zdarza się, że design urządzenia fiskalnego może podświadomie wpływać na klienta, podwyższać w jego oczach jakość usług i marki, utrwalać pamięć o firmie lub wręcz przeciwnie zniechęcić i pozostawić złe wrażenie. Gdy udajemy się na wizytę do prywatnego gabinetu lekarskiego, dentystycznego lub po poradę prawną, to raczej wyobrażamy sobie, że odbędzie się ona w elegancko urządzonym wnętrzu. Osoba zajmująca się aranżacją takiej przestrzeni powinna pamiętać, że z pozoru niewidoczne urządzenie fiskalne jest tym, co klient zobaczy na początku lub na zakończenie wizyty. Powinno więc ono zdecydowanie wpasowywać się w styl w jakim urządzono przychodnię czy gabinet. Warto zatem poszukać wśród kas chrakteryzujących się prostotą wykonania, niewielkimi rozmiarami i wysmakowaniem. Warto zwrócić uwagę na kasę marki Posnet Mobile Online (która jest najmniejszym urządzeniem dostępnym na rynku) lub Novitus Nano Online.

Jakość i wygląd w jednym

Od wielu lat branża technologii sprzedaży udowadnia, że pojęcia „urządzenie fiskalne” i „nowoczesny design” nie są wcale rozbieżne. Wiele tworzonych obecnie modeli charakteryzuje się bowiem eleganckim wyglądem, zgraną linią, a także dopasowaną do potrzeb użytkownika kolorystyką.

Przy tym producenci urządzeń rejestrujących nie zapominają o ich wnętrzu. Wydaje się, że podczas tworzenia kas, inżynierowie mają holistyczne spojrzenie na sprawę, bowiem większość dostępnych obecnie na rynku modeli cechuje się zarówno wysokimi parametrami technicznymi jak i atrakcyjnymi cechami zewnętrznymi.

1 Comment

  1. Anita

    Nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, ale najbardziej elegancko wygląda kasa One Online i gdybym potrzebowała nowej, to wybrałabym właśnie ją

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA *