superkasjer.com.pl

3 najważniejsze informacje o drukarce Posnet Trio

Model Trio zdążył się już na dobre zadomowić na polskim rynku technologii sprzedaży. Trudno się temu dziwić – ostatnia z drukarek fiskalnych marki Posnet jest przecież dostępna w sprzedaży od kilku miesięcy. Jednakże, przedsiębiorcy nadal zadają różne pytania dotyczące wspomnianego urządzenia. Dlatego warto omówić najważniejsze funkcjonalności tego modelu: jego parametry użytkowe oraz warianty technologiczne i konstrukcyjne.

1 – można ją zintegrować z tabletem

W ostatnich latach w ofercie Posnet pojawiły się 3 kasy fiskalne, które zapewniają prostą integrację z szalką ważącą – Revo, Neo XL EJ oraz Ergo. Można było się więc spodziewać, że prędzej czy później podobny los spotka którąś z nowych drukarek tego producenta. Jednakże, w przypadku modelu Trio nie dotyczy to połączenia urządzenia rejestrującego i wagi elektronicznej. Tutaj opcjonalna jest integracja drukarki fiskalnej z tabletem. Na czym konkretnie to polega?

Posnet Trio można w dowolnym momencie – nawet po kilku latach użytkowania – wyposażyć w specjalny uchwyt na tablet. W rezultacie, po połączeniu obydwu technologii, uzyskamy urządzenie typu POS. Niemniej, w porównaniu do standardowego terminala komputerowego, będzie ono również wystawiało paragony fiskalne oraz inne dokumenty, np. faktury VAT.

2 – oferuje rozszerzenie interfejsów komunikacyjnych

Uchwyt na tablet to nie jedyne rozszerzenie, które jest dostępne w modelu Trio. Drukarkę można również wzbogacić o dodatkowe interfejsy komunikacyjne. W przypadku tego urządzenia oferowane są 3 opcjonalne warianty: moduł I (USB, RS-232, obsługa szuflad), moduł II (USB, Bluetooth, obsługa szuflad) oraz moduł III (3 x USB, 2 x RS-232, obsługa szuflad, moduł Bluetooth). Jak widać, Posnet Trio może się komunikować z innymi elementami systemu sprzedaży – zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo.

Przy okazji warto wspomnieć, że omawiana drukarka fiskalna posiada 2 protokoły komunikacyjne: Posnet i Thermal. Natomiast ich obecność decyduje o tym, że model Trio może współpracować z wieloma programami komputerowymi (np. sprzedażowymi i magazynowymi), które są aktualnie dostępne na polskim rynku.

3 – drukuje paragony z bardzo długimi nazwami towarów

Praca mechanizmu termicznego jest w pewnym sensie wyznacznikiem funkcjonalności każdej drukarki fiskalnej. Czy w tym zakresie Posnet Trio oferuje coś szczególnego? Nowością jest tutaj na pewno wystawianie paragonów fiskalnych, na których znajdą się nazwy produktów lub usług o maksymalnej długości 80 znaków. W praktyce oznacza to, że przy definiowaniu poszczególnych elementów asortymentu w oprogramowaniu sprzedażowym, raczej nie będzie trzeba korzystać z nieczytelnych skrótów. Jakie są pozostałe parametry mechanizmu obecnego w Posnet Trio? Urządzenie drukuje z szybkością 30 linijek tekstu na sekundę, przy użyciu rolki papieru o długości do 30 m. Tylko jednej rolki, ponieważ model ten został wyposażony w moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych.

 

O Posnet Trio można by jeszcze długo pisać. Ta drukarka fiskalna, pomimo małych gabarytów, charakteryzuje się naprawdę bardzo dużą wydajnością. Warto także podkreślić fakt, że model Trio jest dostępny w wersji technologicznej z funkcjonalnością… bileterki.

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji o drukarce Posnet Trio, kliknij tutaj i zobacz więcej.

2 Comments

  1. nzn

    ciekawa propozycja…i dodatkowo w niedużej konstrukcji i ciekawym designie 🙂

    Reply
  2. Czesiek

    a jakie oprogramowanie do wystawiania paragonów fiskalnych proponujecie do tej drukarki, oczywiście do zainstalowania na tablecie?

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *