superkasjer.com.pl

Kasa fiskalna z praktycznymi funkcjami

Kasa fiskalna Posnet Revo jest dostępna na polskim rynku od pewnego czasu. Urządzenie już w momencie premiery zwróciło na siebie uwagę nietuzinkowymi rozwiązaniami, m.in. 6 wersjami kolorystycznymi. Jakie jeszcze parametry i funkcje znalazły się w tym modelu? Warto przyjrzeć się kasie Posnet Revo nieco bliżej i odpowiedzieć na to pytanie.

Integracja z szalką ważącą

Posnet Revo to przede wszystkim pierwsza na krajowym rynku kasa fiskalna, która oferuje kompleksową integrację z szalką ważącą. Połączenie obydwu urządzeń jest tutaj opcjonalne – jeśli firma podatnika tego wymaga, można się zdecydować na takie rozwiązanie. W efekcie przedsiębiorca otrzyma kaso-wagę. Na czym konkretnie to polega?

Revo umożliwia zarządzanie pomiarami masy produktów, które będą ważyły maksymalnie do 15 kg (z dokładnością do 5 g). Kasa pozwala również na stosowanie funkcji zerowania oraz tarowania (przy użyciu swojej klawiatury). Ponadto, szalka dostępna do tego modelu została wykonana ze stali nierdzewnej, więc gwarantuje odporność na intensywną eksploatację.

Precyzyjnie zdefiniowany asortyment

Zamawiając Posnet Revo można zdecydować, jaką bazę towarową urządzenie będzie obsługiwało. W tej kasie fiskalnej dostępne są 2 warianty – 10 000 lub 15 000 PLU. Dzięki temu model Revo bez problemu poradzi sobie ze średniej wielkości asortymentem. Co więcej, wszystkim produktom i usługom można tutaj przypisywać nazwy o maksymalnej długości 40 znaków. Z pewnością pozwoli to na precyzyjne zdefiniowanie całej bazy PLU.

Innowacyjny mechanizm drukujący

Zastosowany w tym urządzeniu mechanizm drukujący wprowadza pewną innowację na rynku. Mianowicie, technologia termiczna obecna w Revo wystawia paragony fiskalne bezpośrednio w kierunku klientów. Co za tym idzie, nabywcy mogą z łatwością odbierać dowody sprzedaży. Czym jeszcze wyróżnia się mechanizm tej kasy?

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że Posnet Revo wystawia wszystkie dokumenty z maksymalną prędkością 47 linii tekstu na sekundę. To wynik naprawdę imponujący i zbliżający tę kasę do najbardziej zaawansowanych drukarek rejestrujących. Dodatkowo, model Revo oferuje prostą wymianę rolki papieru termicznego, która może mieć nawet do 60 metrów długości!

Kopia paragonów w formie elektronicznej

Posnet Revo jest kolejną kasą na rynku technologii sprzedaży, która została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu urządzenie zapisuje istotne dane na karcie pamięci SD (pojemność nośnika wynosi 4 GB). Za sprawą wspomnianego modułu, model Revo korzysta tylko z 1 rolki papieru termicznego – tej służącej do wystawiania paragonów dla klientów. Jak łatwo zgadnąć, przekłada się to na mniejsze koszty eksploatacji (w porównaniu do urządzeń z 2 rolkami). Poza tym, kasa fiskalna Posnet zapewnia skuteczne zabezpieczenie danych. Elektroniczną kopię paragonów można bowiem w dowolnym momencie zapisać na dysku twardym komputera, pendrivie czy też płycie DVD.

3 Comments

 1. geronimo

  na zdjęciu taka sobie… ale zyskuje przy bliższym poznaniu 😉

  Reply
 2. Parzewski

  Bo na zdjęciu masz klawiaturę mechaniczną 😉
  Z klawiaturą silikonową wygląda zdecydowanie lepiej.
  Ale niektórzy są podobno przyzwyczajeni do klikania w wielkie klawisze 😉

  Reply
 3. POSPOS

  niewspomnieliscie o jednej bardzo istotnej rzeczy
  do tej kasy mozna zalaczyc modul bluetooth lub wifi

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż CAPTCHA *