superkasjer.com.pl

Elzab – jeden producent, różnorodne kasy rejestrujące dla firm

Elzab Delta Max E - systemowa kasa fiskalna

Co przedsiębiorcy cenią w technologiach sprzedaży konkretnych producentów? Z pewnością wysoką jakość wykonania, bogatą funkcjonalność, nieskomplikowaną obsługę czy innowacyjne podejście. Ale nie tylko. Do wymienionych kwestii należy jeszcze jedna, bardzo ważna – czyli różnorodność oferowanych produktów. Dobrze to pokazują kasy fiskalne marki Elzab: oto kilka przykładów kas fiskalnych, odpowiadających na odmienne potrzeby podatników.

Obecność na rynku fiskalnym odmiennych technologii handlowych jest naturalnym skutkiem różnorodności występujących branż i działalności gospodarczych. W rzeczywistości bowiem każda firma posiada własną, indywidualną specyfikę, która tworzy także na konkretne potrzeby biznesowe. Łatwo więc się domyślić, że konkretne rozwiązania nie zawsze okażą się tak samo trafione w przypadku różnych przedsiębiorstw. I dlatego w oczach użytkowników zyskują producenci tacy jak Elzab. Oto kilka przykładów modeli odpowiadających na odmienne oczekiwania użytkowników.

Elzab Mini

To bardzo prosta kasa fiskalna, sprawdzająca się w przypadku użytkowników, którym zależy na niskiej cenie urządzenia oraz raptem podstawowych funkcjach. Ze względu na małą i lekką konstrukcję, model Mini można z powodzeniem zastosować zarówno w przedsiębiorstwie stacjonarnym, jak i działalności mobilnej. Kasa posiada wszystkie rozwiązania potrzebne do prawidłowego, sprawnego rejestrowania obrotu, chociaż zachowuje kopie paragonów w sposób tradycyjny, nie elektroniczny. Ale model Mini został wyposażony w 2 przejrzyste wyświetlacze, prosty w obsłudze mechanizm drukujący, a także umożliwia zaprogramowanie aż 61 skrótów klawiszowych (dla konkretnych towarów, usług lub opcji kasy).

Elzab K10

Można powiedzieć, że na rynku fiskalnym kasa ta stała się swego rodzaju przebojem. Trudno się dziwić, skoro została wyposażona w nowoczesny, bardzo charakterystyczny element – czyli duży, pracujący w kolorze ekran dotykowy. Spełnia on 2 role: przejrzystego wyświetlacza operatora (z funkcją emitowania kodów QR) i przyjaznej w użyciu klawiatury (umożliwiającej obsługę nawet w grubych rękawiczkach). Dodatkowo, K10 posiada elektroniczną kopię paragonów, wejście USB, wydajny akumulator i bardzo solidną konstrukcję (szczelną, wzmocnioną od środka obudowę, pokrytą antypoślizgową powłoką oraz ekran odporny na zarysowania i zachlapania). Ponadto, kasa jest nieduża, więc idealna do pracy w terenie.

Elzab Jota E

Niech nikogo nie zwiodą nieduże gabaryty tej kasy rejestrującej! Jota E, poza zapisem kopii paragonów w formie cyfrowej, oferuje szereg interesujących funkcjonalności. Przede wszystkim, zróżnicowane standardy komunikacyjne do współpracy z urządzeniami peryferyjnymi: 4 porty RS-232, złącze USB oraz interfejsy typu LAN (opcjonalnie). Ten model marki Elzab jest w stanie obsłużyć nawet do 20 479 pozycji towarowych. Umożliwia także pełną kontrolę paragonu w trakcie transakcji. Warto też wspomnieć o wygodnej instalacji materiałów eksploatacyjnych (rolki o długości nawet 80 m) oraz certyfikacie Online Ready (w związku z nadchodzącymi zmianami w przepisach, dotyczących systemu fiskalizacji online).

Elzab Delta Max E

Czyli systemowa kasa fiskalna od tego producenta. Charakteryzuje się zdecydowanie większymi gabarytami, ale i znacznie pojemniejszą bazą towarową – do 61 439 PLU – oraz rozbudowaną klawiaturą, umożliwiającą zdefiniowanie aż 94 skrótów szybkiego dostępu. Elektroniczna kopia paragonów czy wysoka jakość technologii wydruku to w przypadku tego modelu oczywistość. Delta Max E posiada też różne interfejsy, w tym typu LAN (standardowo), a także zaawansowany system zarządzania profilami kasjerów czy tworzenia programów lojalnościowych.

 

Jak widać, duży wybór kas fiskalnych Elzab pozwala zaspokoić oczekiwania wielu przedsiębiorstw, reprezentujących rozmaite branże i rodzaje działalności. Warto się przyjrzeć tym urządzeniom, tym bardziej, że mają one wspólny mianownik: wysoką jakość wykonania i dużą wydajność.

1 Comment

  1. MAFFIN

    Niejedna kasa od tego producenta jest fajna, ale moja zdecydowana faworytka to K10 😀

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż CAPTCHA *